530 700 530 biuro@c-label.pl

AS na zwierzęta

AS – działa natychmiast uwalniając pomieszczenie od przykrego zapachu.

Założę się, że doskonale wiesz, jak silnie drazniące są zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe. Smród kociego moczu należy do tych najbardziej nieprzyjemnych i trudnych do usunięcia. Przykra woń z psiego posłania czy klatki chomika, świnki morskiej, ptaszków i innych małych pupili roznosi sie po całym mieszkaniu błyskawicznie. Nawet maksymalna dbałość o czystość legowiska, klatki i kuwety nie zapobiegnie powstawaniu niemiłego zapachu.

Masz w domu zwierzeta i… i to czuć!
Neutralizator zapachów pozwierzecych AS to doskonały produkt, który sprawi, że posiadanie zwierzat w domu wcale nie musi byc kłopotliwe. AS działa natychmiast, uwalniajac pomieszczenie od brzydkiego zapachu.

Sposób uzycia: Oczyść zabrudzone miejsce. Rozpyl neutralizator równomiernie na całej powierzchni i pozostaw do wyschnięcia w razie potrzeby czynność powtarzaj od 3 do 7 dni.

Możesz równiez rozpylic go w powietrzu.

 

Neutralizator nie przykrywa ładną woną, brzydkiej lecz ją kompletnie usuwa z powietrza.

AS jest w pełni ekologicznym produktem. Możesz stosować go w obecności dzieci.

Bez obaw spryskuj nim miejsca, gdzie przebywają zwierzęta.Nie pozostawia zadnych plam na spryskiwanych powierzchniach (betonie, ubraniach, meblach, wykladzinie, panelach,  na scianach, itd.)

AS działa przeciwgrzybiczo, antyseptycznie i antybakteryjnie.

Gwarancja skuteczności lub zwrot kosztów zakupu.

Pojemności 500 ml. 5 litrów.

Zapach:  Fresh Fragrance ( świeży zapach )

Cena detaliczna:  500ml. – 39 zł. 5 litrów – 249zł.